Infolinia
PolskiAngielski
» DOSTAWA KRAJOWA

DOSTAWA KRAJOWA

alt

Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku – zarówno paczkomatowe jak i kurierskie.
Zamówienia złożone, opłacone lub uzgodnione do wysyłki za pobraniem do godziny 13.00, wysyłane są tego samego dnia. Przesyłki kurierskie doręczane są również od poniedziałku do piątku, z reguły kolejnego dnia roboczego po dniu nadania. Oznacza to iż doręczenia w soboty możliwe są tylko po uprzednim uzgodnieniu i po opłaceniu uzgodnionego dodatkowego kosztu z tytułu doręczenia w soboty (dopłata doręczenie sobota to 18,50 zł)

Do każdej wysłanej paczki przesyłamy numer nadania.

alt

CENNIK DOSTAWY:

Kurier przedpłata - 12,99 zł

Kurier pobranie - 12,99+5 zł

Paczkomat Inpost - 8,99

 

Stali klienci - rabaty na wysyłki pobraniowe.


W dniu wysyłki klient otrzymuje numer nadania przesyłki, który może być śledzony na:

www.inpost.pl

 

Udostępniamy następujące formy płatności:

PRZELEW BANKOWY -  wpłaty można dokonać z każdego konta w banku krajowym lub zagranicznym, dane do wpłaty widoczne są w procesie realizacji zamówienia po wyborze opcji przelew bankowy oraz znajdują się poniżej:

INVEST-SPORT S.C.

Ks. J. Popiełuszki 1

35-328 Rzeszów

80 1140 2004 0000 3302 5814 9726
 

TRANSFERUJ.pl - bezpieczna i błyskawiczna wpłata za pomocą konta internetowego, dzięki której otrzymujemy informacje o przelewie w ciągu 15 minut od momentu zlecenia płatności. Pełna integracja ze wszystkimi bankami w Polsce oraz możliwość zapłaty kartą kredytową. Gwarancja realizacji szybkiej wysyłki.

COD z ang. cash on delivery, płatność gotówką przy odbiorze, płatne kurierowi lub listonoszowi, przy opcji odbiór osobisty sprzedawcy w wybranym sklepie ANIMUSZ


Przejdź do strony głównej