Infolinia
PolskiAngielski
» DYSTRYBUCJA KSYLITOLU

DYSTRYBUCJA KSYLITOLU

alt

 

INVEST-SPORT S.C. jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem oryginalnego fińskiego cukru brzozowego DANISCO od 2012 roku.

Cukier brzozowy jest cukrem pochodzenia naturalnego, ksylitolem pozyskiwanym z drewna drzew liściastych, głównie brzozy.

Posiada indeks glikemiczny bliski 8 czyli 14-krotnie niższy od glukozy i 10-krotnie niższy od cukru rafinowanego. Niska wartość indeksu glikemicznego sprawia, że jest on w pełni bezpieczny dla diabetyków.

Zawiera prawie 40% mniej kalorii niż cukier biały, więc jest wskazany dla osób odchudzających się.

Polecany również dla wegan i wegetarian, chorych na cukrzycę, celiakię, sportowców, alergików i osób stosujących diety.

Jest przetwarzany w organizmie z minimalnym udziałem insuliny przez co przeciwdziała procesom przedwczesnego starzenia  się organizmu. Stosowany w formie płukanki do ust pomaga w leczeniu zakażenia jamy ustnej oraz likwidacji płytki nazębnej. Cukier brzozowy działa również bakteriobójczo. Właściwości cukru brzozowego potwierdzone zostały licznymi badaniami naukowymi. Dla obecnego na rynku ksylitolu z kukurydzy modyfikowanej pochodzenia chińskiego badania nie były prowadzone i nie są dostępne.

 

 Wskazania:

·         Cukrzyca

·         Próchnica zębów i choroby dziąseł (np. paradontozie)

·         Infekcje górnych dróg oddechowych

·         Bakteryjne zakażeniu płuc i oskrzeli

·         Nadkwasota żołądka, alergie, astma

·         Osteoporoza

·         Zapalenie ucha środkowego

Proces produkcji oryginalnego cukru brzozowego odbywa się w Finlandii - w firmie Danisco Sweeteners. Produkt ma zawsze przydatność do spożycia 3 lata od daty produkcji, każda partia podlega dokłądnym badaniom zakończonym wydaniem certyfikatu. Do każdej przesyłki dołączamy certyfikat.

Używanie nazwy cukier brzozowy dla cukru produkowanego z kukurydzy i innych surowców jest niezgodne z prawem - opinia Państwowej Inspekcji Handlowej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

http://animusz.com/pierdoly/stop%20podrobkom.jpg

 


Przejdź do strony głównej