Infolinia
PolskiAngielski
» REGULAMIN SKLEPU

REGULAMIN SKLEPU

alt

 

1/ Zamówienia złożone za pośrednictwem strony www.animusz.com są zgodnie z obowiązującymi przepisami i traktowane jako umowy kupna sprzedaży dokonane za pośrednictwem Internetu. Każdy klient bez względu na formę dokonania zamówienia tzn. przez telefon lub online akceptuje poniższy regulamin. 

2/ Właściciel strony www.animusz.com zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień, do których nie przesłano wszystkich niezbędnych danych lub do zmiany formy płatności zamówień co do którym ma jakiekolwiek wątpliwości. Jednocześnie wymagamy od klientów podawania aktualnego numeru telefonu komórkowego lub jeśli w miejscu doręczenia przebywa zawsze osoba upoważniona do odbioru przesyłki alternatywnie numeru stacjonarnego. 

3/ W kontakcie telefonicznym pozostajemy w godzinach 9-17.00 każdego dnia oraz 10-15.00 w soboty. Nie udostępniamy możliwości kontaktu w późnych godzinach wieczornych ani w niedzielę. 

4/ Przesyłki nadawane są od poniedziałku do piątku – zarówno pocztowe jak i kurierskie. Doręczane są również od poniedziałku do piątku, z reguły kolejnego dnia roboczego po dniu nadania. Oznacza to iż doręczenia w soboty możliwe są tylko po uprzednim uzgodnieniu i po opłaceniu uzgodnionego dodatkowego kosztu z tytułu doręczenia w soboty. 

5/ Ceny podane na stronie wyrażone są w walucie polskiej i zawierają podatek VAT. Do paczki dołączamy paragon. W przypadku wymiany lub zwrotu produktów paragon musi również zostać nam odesłany. 

6/ Otrzymany produkt może nieznacznie różnić się wyglądem od produktu na zdjęciu. Wynika to z faktu częstych zmian wzorów opakowań przez producentów. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany wzorów gadżetów gratisowych w zamówieniu. Klient może w przypadku braku akceptacji zmiany gratisu anulować zamówienie przed jego wysyłką. Wszelkie zmiany dokonywane są tylko na przedmioty o tych samych właściwościach i o tej samej lub większej wartości. 

7/ Zastrzegamy sobie możliwość anulacji zamówień budzących nasze wątpliwości lub złożonych na produkty wycofane z produkcji lub zamówienia z płatnością przy odbiorze złożone na przesadnie dużą ilość produktu. Produkty mogą również zostać umieszczone w naszych sklepach internetowych w celu polepszania wyników sprzedaży oraz pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Zgodnie z art. 12. u.o.n.p.k. jeśli przedsiębiorca nie może wykonać umowy z tego powodu, że przedmiot świadczenia nie jest dostępny, powinien niezwłocznie (nie później jak w terminie 30 dni) zawiadomić o tym konsumenta i ewentualnie zwrócić całą otrzymaną od niego sumę pieniężną. 

8/ Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia dostaw spowodowane przez przewoźników – Poczta Polska i firmy kurierskie. W przypadku wystąpienia takich sytuacji prosimy o sprawdzenie trackingu podanego po wysyłce numeru nadania na stronie Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Przesyłki awizowane pod nieobecność odbiorcy: dostępne są do odbioru w lokalnej placówce pocztowej lub przekazywane są do ponownego doręczenia po ustaleniu terminu z klientem i weryfikacji numeru kontaktowego. 

9/ W przypadku zaginięcia paczki spowodowanego przez Pocztę Polską lub firmę kurierską zobowiązujemy się do natychmiastowego złożenia reklamacji u przewoźnika. Czas reklamacji przedłuża się w takim przypadku o czas potrzebny firmie przewozowej do rozpatrzenia reklamacji. W przypadku Poczty Polskiej S.A. czynności wyjaśniające trwają jeden miesiąc , w przypadku firmy kurierskiej około 2 miesięcy. Zobowiązujemy się do zwrotu zagubionego towaru lub ekwiwalentu pieniężnego w terminie 7 dni roboczych od otrzymania odszkodowania od przewoźnika wymienionego wyżej. Zwrot pieniędzy odbywa się zawsze za pomocą przelewu bankowego na konto uprzednio wskazane przez osobę dokonującą reklamacji. 

10/ Promocje oferowane na różnych platformach sprzedaży nie sumują się a ceny nie podlegają negocjacji po dokonaniu zakupów. Wszelkie ustalenia indywidualne możliwe są w kontakcie mailowym przed dokonaniem zakupów. 

11/ Prosimy o dokładne sprawdzanie zawartości paczki przy kurierze lub listonoszu. W przypadku braków w zawartości prosimy spisać protokół szkody z doręczycielem. W przypadku uszkodzenia zawartości prosimy odmówić przyjęcia paczki. W przypadku gdy klient odbiera od kuriera lub listonosza uszkodzona przesyłkę zawsze robi to na własne ryzyko. Nie uwzględniamy reklamacji dotyczących uszkodzonych paczek i gwarantujemy że paczki które opuszczają ich siedzibę są kompletne i nienaruszone. Jednocześnie informujemy że przyjęcie uszkodzonej paczki uniemożliwia jej reklamacje w przypadku uszkodzeń zawartości. Brak protokołu szkody umożliwia reklamację paczki z ubytkiem zawartości. W sprawach reklamacji w pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszym biurem (adres mailowy biuro@animusz.com).

12/ Kupując produkty w naszym sklepie można zwrócić towar do 14 dni roboczych bez podania przyczyny , zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Koszt wysyłki produktu zwracanego pokrywa klient.. Warunkiem zwrotu pieniędzy na konto lub adres osobisty klienta jest to że towar jest w stanie nienaruszonym czyli jego opakowanie nie jest uszkodzone i żadna z plomb zabezpieczających nie jest zerwana. Nie przyjmujemy reklamacji otwartych produktów, za wyjątkiem produktów co do którym stwierdzono istnieje wady. Zwrot świadczeń nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przez naszą firmę odstąpienia od umowy.

13/ Każdy z klientów zarejestrowanych lub dokonujących zakupów w naszym sklepie bez rejestracji wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela sklepu internetowego. Dane przechowuje zgodnie z polskim prawem a w szczególności z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z pzn. zm.).


Przejdź do strony głównej