Infolinia
PolskiAngielski
» SPRZEDAŻ HURTOWA

SPRZEDAŻ HURTOWA

alt

 

 Poza sprzedażą detaliczną Animusz jest oficjalnym importerem i dystrybutorem wielu znanych marek zagranicznych w obrocie hurtowym. Jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem marek, z których najbardziej rozpoznawalne to MAN, ALRI, APS, Axis Labs, BEAST, Genomyx, iForce Nutrition, Lecheek Nutrition, PNI, Myogenix. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprzedawców do składania zapytań hurtowych mailowo lub korespondencyjnie. Zdecydowanych odbiorców hurtowych zapraszamy do rejestracji na www.hurt.animusz.com

Odbiorcom firmowych oferujemy również franchising - możliwość otworzenia sklepu ANIMUSZ, pomoc we wszelkich aspektach prowadzenia działalności oraz stałe dostawy asortymentu.

ANIMUSZ został stworzony aby pomóc Ci rozwijać sprzedaż oraz maksymalizować zyski. 

Sukcesywnie powiększamy oferowany asortyment o nowe produkty. Produkty oferowane do sprzedaży są na naszych stanach magazynowych co pozwala na niezwłoczną dostawę w każde miejsce w Polsce i Europie. 

Posiadamy zaplecze magazynowe pozwalające na konsolidację, załadunek oraz sprawną wysyłkę każdego zamówienia, ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami przewozowymi. Nasz zespół gwarantuje przygotowanie zamówienia z najwyższą starannością oraz wysyłkę najlepszą i najbardziej opłacalną opcją transportu w każde wybrane miejsce na naszym kontynencie. 


Przejdź do strony głównej